> PRACA > Bielsko-Biała

Specjalista ds Marketingu w Bielsko-Biała, Śląskie sprżedam

Opis stanowiska: Pozyskiwanie nowych klientów Efektywna współpraca z klientami Sprawna koordynacja procesu prezentacji oferty i sprzedaży Obsługa procesu realizacji zamówień Mile widziane doświadczenie w branży mechanicznej Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość narzędzi MS OFFICE Prawo jazdy kat B Oferujemy: Umowę o pracę na stałe Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności Pracę w systemie 1-zmianowym Stabilne zatrudnienie w firmie w centrum Bielska-Białej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)" Dodatkowo informujemy: "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne" Aktualna klauzula do CV po polsku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory: Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli: " Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kustronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Detale ogłoszenia: Specjalista ds Marketingu
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Bielsko-Biała